• Blog

  Narlıkuyu Kahvaltı Salonları için 6 püf nokta 9 Mayıs 2017

  Narlıkuyu kahvaltı salonları için 6 püf nokta

  Narlıkuyu kahvaltı salonları farklı mıdır ?

   Narlıkuyu kahvaltı salonları birçok bölgedeki kahvaltı salonlarından ayıran tek şey bulunduğu bölge itibariyle turizm bölgesinde olup deniz manzaralı ve yeşil bir ortamda kahvaltı yapmanızdır. Onun dışında diğer kahvaltı salonundan farklı kılan bir yanı yoktur.

  Narlıkuyu kahvaltı salonları arasında nasıl seçim yaplamlıyız

  Narlıkuyu kahvaltı salonları Turizm bölgesinde olmasından kaynaklı olarak kalabalıktır. Seçim yaparken kalabalık olan mekan daha iyidir den ziyade daha az kalabalık olan bir mekan tercih etmelisiniz. Tabi manzarası da tercihiniz olan bir mekanda köy kahvaltısı yapmayı tercih etmelisiniz. Zira servisiniz çok geç gelebilir yeterli personel bulunmadığından verilen hizmet kalitesi oldukça düşebilir  bu durumlarda istenilen Köy kahvaltısı her zaman kaliteli ve hızlı bir şekilde verilemeyecektir.

  Narlıkuyu kahvaltı salonları kahvaltı fiyatları

  Narlıkuyu kahvaltı salonları kahvaltı fiyatları, mekanlar aynı caddede ve hatta yan yana olmaları durumunda bile çok farklı fiyat politikası uygulamaktadır. Bu durumda birçok turist ve müşteri fiyat politikaları konusunda mağdur olmuştur. Köy kahvaltısının serpme kahvaltı şeklinde servis edildiğinden birçok mekan farklı fiyat stratejileri uygulamaktadır.  Siz siz olun kişi başı kahvaltı istemeyin.  3 kişilik ile 5 kişilik arasında verilen kahvaltı da fark göremeyeceksiniz. 5 kişiyseniz 3 kişilik 7 kişiyseniz 4 kişilik kahvaltı söylemeniz yetecektir ve artacaktır.

   Narlıkuyu kahvaltı salonları nda verilen servise dikkat edin

  Narlıkuyu kahvaltı salonları nda verilen servise dikkat etmelisiniz, bütün kahvaltı salonları için geçerli olmasa da bazı kahvaltı salonları masadan toplanan servisteki ürünleri yeni masaya açılan serviste kullanma eğiliminde olabilirler. Hatta kalabalık bir saatte ve mekanında kalabalık olması durumunda bu tarz davranışlar rastlamanız muhtemel. Birçok mekan aynı kalitede ürün kullanmakta olup dikkatli olmanız gereken tek şey size servis edilen ürünlerin beklememiş veya artık olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

  Narlıkuyu kahvaltı salonları kahvaltıda sıkma

  Narlıkuyu kahvaltı salonları serpme kahvaltının yanında sıkma da ikram etmektedirler. Her mekan yapmasa da bir çok kahvaltı salonu bu ikramı yapmaktadır.  Bu durumu kötüye kullanmak isteyen mekanlara rastlamanızda mümkün olabilir. Sıkmayı servise dahil gösterip kasada ücret talep edebilirler. Bu duruma da dikkat etmelisiniz.

  Narlıkuyu kahvaltı salonları demlik çay

  Narlıkuyu kahvaltı salonlarında demlik çay kahvaltı 2 kişilik ve daha fazla ise verilir. Demlik çayın fiyatını kahvaltı öncesi sormanızda fayda var. 2. demliğe ödeyeceğiniz ücret bir kahvaltı ücreti kadar yüksek bir fiyat olabilir. Bu durum ucuz diye oturduğunuz kahvaltı masasından yüksek bir ücretle kalkmanız demek.

  Gezilecek Yerler

  • Cennet Cehennem Mağarası
   15 TL

   Cennet Cehennem Mağarası

   Cennet Cehennem Mağarası
  • Mancınık Kale

   Mancınık Kale

   Kızılisali
  • Astım Mağarası

   Astım Mağarası

   Astım Mağarası
  • Zeus Tapınağı

   Zeus Tapınağı

   Narlıkuyu ZeusTapınağı
  • Cehennem Mağarası

   Cehennem Mağarası

   Cennet Cehennem mersin
  • Cennet Mağarası

   Cennet Mağarası

   Cennet Cehennem

  Bu makale 0 Yorum

  Yorum Ekle