• Aynaz İnşaat

  • Akşemsettin Mh. 0173 Sk. Ali Tekli Apt. No:7 Tarsus / MERSİN
  • 0 [532 ] 593 56 47
  • www.aynaz.net
  • Pzt - Cumartesi:09:00 - 18:00
   Pzr:Hiç biri

  Açıklama:

  Aynaz inşaat

  HAKKIMIZDA

  Faaliyetlerine yılında ortaklaşa kurduğu ELİT yapı ile başlayan aynaz inşaat firma ünvanı AYNAZ Ltd. Şti. İnşaat ve Turizm sektöründe faaliyet göstermektedir. Mersin Tarsus ilçesinde üretimini tamaladığı projelerde daire sınıfı standartlarını gözetmeden kaliteli yaşam standartlarını gözeterek bugüne kadar 100 ün üzerinde konut inşa etmiştir. Taahhüt edilen sürelerden daha önce bitirilen ve satışı gerçekleşen inşaatların müşterilerde yarttığı memnuniyeti kendine kar saymaktadır. İnşaat sektörünün yanında Turizm sektöründe de faaliyetlerine devam eden AYNAZ Ltd. Şti. CCS Mimarlık firması adı altında Mersin ili Narlıkuyu ilçesi Cennet-Cehennem tesislerinde ören yeri, kahvaltı, yemek salonu, hediyelik eşya alanlarında ve tarihi yapı restorasyon işlerinde de hizmet vermektedir.

  MİSYONUMUZ

  ” Aynaz inşaat 12 yıllık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir şirket olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.”

  VİZYONUMUZ

  “Faaliyet gösterilen sektörlerde, kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. “

  GÜVENLİ EKONOMİK PROJELER

  FARKIMIZ VAR ?

  Firmamız bütün hizmet konularında, tecrübeli ve setfikalı personel çalıştırmaktadır. Müşterilerimizin güvenliği bizim için önemlidir.

  Projelerimiz yapılmadan önce en ince detaylarına kadar planlanmaktadır. Sonradan çıkabilecek olası hatalar tecrübemiz ile en aza indirilmektedir.

  Firmamız planlanan projelerde müşterilerinin yaşamlarında aksaklıklar olmaması adına tahhüt süresine özenle dikkat etmektedir

  Müşterilerinin memnuniyetini ve güvenliğini en önde gelen prensipleri arasında baş sırada tutan AYNAZ inşaat daima geliştirmektedir.

  Değişen piyasa şartlarında çıkarcılığı gözetmeyen AYNAZ İnşaat müşterilerinin devamlılığını buna borçlu olduğunu savunmaktadır.

  Her işte olduğu gibi inşaat sektöründe de yapım sonrası bazı tadilatlar gerekli olabilmektedir. Uzman ekip her daim hizmetinizdedir.

  Satılık Daire

  Site ve Mekan Sahibine Mesaj Gönder

  Şu anda hiçbir olay yok

  0 Yorumlar

  YANIT EKLE

  Yorum Yapabilmek İçin GİRİŞ Yapmalısınız