• Susanoğlu Otel Porto

  Susanoğlu Otel Porto

  • Atakent Mahallesi Silifke Caddesi Susanoğlu Silifke / MERSİN
  • 0 [532] 581 55 44
  • www.susanogluotelporto.com
  • Pzt - Pzr:00:01 - 23:59

  Açıklama:

  REZERVASYON

  0 532 581 55 44

  Susanoğlu Otel Porto

  Otelimiz Mersin İline Bağlı Silifke İlçesinin Susanoğlu Atakent Beldesinde Hizmet Vermektedir. Adana Havaalanına 145 km Mersin iline 70 km, Erdemli ve Silifke ilçelerine 25 km Kızkalesine 8 km mesafededir. (yolların tamamı otoyol ve duble yoldur)

  Susanoğlu Atakent  merkezde bulunan otelimiz, Susanoğlu Otel Porto Atakent Susanoğlu  sahiline 100 mt. mesafede, eğlence merkezlerinin bulunduğu mevkidedir. 16 odası olan otelimiz, tek kişilik, çift kişilik, ve aile odaları mevcuttur. Kızkalesi Susanoğlu Otel Porto  uygun fiyatları nın olmasının yanısıra yeni bir oteldir.

  Susanoğlu Otelleri arasında Otel Porto Temizlik ve Hijyenik bakımından sonderece titizdir. Dolapları , Yatakları , banyo ve terası yeni olan otelimiz siz misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

  KÜLTÜR TURİZMİ

  Susanoğlu Otel Porto deniz turizminin dışında bir çok turizm dalında yöremizi ziyaret eden misafirlerimizi ağırlamaktadır.

  Susanoğlu Otel Porto bölge de bulunan kültürel yapıtlar sayesinde bir çok gezilecek yerler e yakın olmakla birlikte ulaşımı çok kolaydır. Yakın civarda Cennet Cehennem Mağarası, Astım mağarasızeus tapınağına ve Narlıkuyu Kahvaltı Salonları na çok yakındır.

  MİSYONUMUZ

  Mutlu, verimli, güler yüzlü ve misafirperver çalışanları ile, misafirlerimizin ihtiyaçlarına, isteklerine ve beklentilerine uyumlu ürün ve hizmeti vererek unutulmaz bir tatil yapmalarını sağlamaktır.

  VİZYONUMUZ

  Sürekli gelişme ve iyileştirme politikaları uygulayarak, sektörde önemli bir marka olmak, Kızkalesi Susanoğlu Atakent ve Mersin ilimizde turizm değerlerine katkı sağlamak, Ülkemizin tanıtım ve gelişmesine destek olan bir işletme olmak.

  Site ve Mekan Sahibine Mesaj Gönder

  Şu anda hiçbir olay yok

  1 yorum

  • BioNET

   Huzurlu ve Güzel Bir Tatil isteyenler Mutlaka Gitsin. Her Şeyi ile Mükemmel ve Uygun Fiyat

   Tarih: 16 Şubat 2017 Cevaplamak için giriş yapın

   Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u8015086/kizkalesinde.com/wp-content/themes/directoryengine/includes/template.php on line 790

  YANIT EKLE

  Yorum Yapabilmek İçin GİRİŞ Yapmalısınız