• Tarsus ibodo ibrahim usta

  Tarsus ibodo ibrahim usta

  • Tarsus
  • Pzt - Pzr:Hiç biri

  Açıklama:

  Tarsus ibodo ibrahim usta

  Tarsus ibodo ibrahim usta

  Tarsus ilçesinde yıllardır müşterilerine hizmet veren ibrahim usta damak zevki olarak bütün müşterilerini tatmin edecek kalitede ürünleri üretmeye devam etmektedir. Baklava, Kerebiç, Dondurma, Yaş pasta , Telkadayıf , vb bir çok lezzette tercih edilen isim olmayı başarmış ve başarısını devam ettirmektedir.

  Cezerye konusunda da başarısını öne çıkaran Tarsus ibodo ibrahim usta öncelikle temislik ve kullanılan malzeme konusunda son derece titiz olması sebebi ile gönül rahatlığıyla ürünlerini tercih edebilirsiniz.

  Tarsus halkının ve gelen turistlerin uğrak yeri olan ibrahim usta fiyat bakımından da oldukça ekonomik bir fiyat politikası uygulamaktadır. Bir çok kalitesi belli olmayan üreticilerin bile fiyatlarına bakıldığında temiz kaliteli ve sağlıklı ürünleri ibrahim usta dan almak daha mantıklı durmakta.

  Mersin iline özgü Kerebic tatlısının Ramazan ayında fazla talep görmesi ibrhim ustanın bu ay içerisinde fazla mesai yapmasına sebep olmaktadır. Bu konudan da hic şikayetçi olmayan ibrahim usta kaliteli ürünlerin herkezin sofrasında olmasının hak olduğunu söylemiştir.

  Site ve Mekan Sahibine Mesaj Gönder

  Şu anda hiçbir olay yok

  0 Yorumlar

  YANIT EKLE

  Yorum Yapabilmek İçin GİRİŞ Yapmalısınız