• Blog

  Susanoğlu Otelleri Mersin 1 Temmuz 2017

  Susanoğlu Otelleri Mersin

  Susanoğlu Otelleri Mersin


  Susanoğlu Otelleri Mersin ilinin cennet köşesi olan Susanoğlu Plajı ile içi içe bir yapıya sahip mimarisi ile göz doldurmaktadır.

  Uzun bir kumsalın yamacında inşa edilmiş olan oteller yürüyüş mesafesinde Susanoğlu Plajına , Alışveriş merkezlerine, semt pazarına mesafededir. Kaliteyi ucuza getirmek isteyen tatilcilerin uğrak yeri olan Susanoğlu Yeni adıyla Atakent olarakta bilinmektedir.

  Silifke Merkeze 15 km ve Kızkalesi merkeze 7 km olan Susanoğlu Plajı ailelerin huzurlu bir tatil için tercih sebebi olmuştur.

  Susanoğlu Kiralık Ev , Susanoğlu Pansiyon ve Susanoğlu Apart Oteller ile binlerce misafirini ağırlamakta ve ekonomik boyutta tatil sunmaktadır.

  Susanoğlu Otelleri Mersin Ağırlık olmak üzere bir çok ilden turist ağırlamaktadır. Her bütçeye uygun Konaklama olanağı sunan Susanoğlu Otelleri Mersin Silifke karayolu üzerinde ulaşımı oldukça basit bir konumdadır.

  Gündüz zamanını deniz keyfi yaşayarak geçiren tatilciler akşamları ise Siifke ve Kızkalesinde eğlence merkezlerine gitselerde Susanoğlu Sahilinde açık olan Eğlence merkezi Lunapark ve Alışveriş stantlarında da çoğu vaktini geçirmektedir. Yazın gelen günibirlik ve haftalık tatilcileri dışında da yaz aylarını Susanoğlu Tatil Bölgesinde geçiren bir çok tatilci bulunmaktadır.

  Bu nedendirki oldukça temiz ve sakin bir sahile sahiptir. Huzurlu bir tatil için Susanoğlu Otel , Susanoğlu Pansiyon ve Susanoğlu Kiralık Evler için önceden rezervasyon yaptırmak gerekmektedir.

  Susanoğlu Yakınlarındaki Plajlar

  Susanoğlu Otelleri Mersin

  • Fa Otel

   Fa Otel

   çetin özyaran cad no 1 kızkalesi
  • Susanoğlu Otel Porto

   Susanoğlu Otel Porto

   Atakent Mahallesi Silifke Caddesi Susanoğlu Silifke / MERSİN
  • Cennet Koyağı Bungalov Evleri

   Cennet Koyağı Bungalov Evleri

   Susanoğlu Türkmen Cd Atakent Silifke/ MERSİN
  • Kuzey Apart Otel

   Kuzey Apart Otel

   Susanoğlu Silifke/ Mersin
  • Cengizhan Otel

   Cengizhan Otel

   Bakanlıklar caddesi
  • Akkum Kökler Pansiyon
   40 TL

   Akkum Kökler Pansiyon

   Narlıkuyu Akkum Mahallesi Veli Canatan Sokak No:7 Silifke
  • Kızkalesi Almir Otel
   99 TL

   Kızkalesi Almir Otel

   Akdeniz Mh. Ahmet Erol Cd. No:11 Kızkalesi / MERSİN

  Bu makale 0 Yorum

  Yorum Ekle